Blog

Příběh Dara bags

Před 15 lety, v roce 2008, začala Darina Ermisová šít kabelky. Tehdy byla těhotná a plná nadšení a snů. O rok později, v roce 2009, se narodil její syn, nejednou měla dvě děti, Šimona, ale také značku Dara bags.

Dara bags postupně rostla a Darina zaměstnávala až 35 lidí. Její vášeň pro šití kabelek a její talent byly neuvěřitelné. Společně se skvělým týmem vytvářela tisíce kabelek měsíčně, a lidé Dara bags zbožňovali pro její kvalitu a styl.

Ale pak v roce 2022 přišla krize a Darina musela na tři měsíce uzavřít firmu. Byly to těžké časy, ale Darina se nenechala zlomit. Během těchto let se Darina Ermisová stala známá nejen díky svým kabelkám, ale také díky vítězstvím v podnikatelských soutěžích, své charitativní činnosti, workshopech a dnech otevřených dveří ve firmě.

Lidé si zamilovali Dara bags nejen kvůli kabelkám, ale také pro její příběh. Dara bags se stala symbolem síly, odvahy a vytrvalosti. Po znovu otevření výroby se Dara bags stala ještě silnější a kreativnější. Darina se těší na další roky, plné nových výzev a příležitostí, které přinesou.

Jak vyrábíme naše, vaše kabelky?

Naše kabelky jsou s hrdostí vyráběny přímo v České republice, a to s důrazem na tradici a kvalitu. V naší výrobní dílně spolupracujeme pouze se zkušenými a zručnými švadlenami, které jsou ztělesněním šicího umění. Každá kabelka je šita jednou švadlenou, což je přesně ten způsob, jak se kabelky vyráběly před lety s pečlivostí a oddaností řemeslu.

Tím, že každý kus šije jedna švadlena, zaručujeme nejenom precizní provedení, ale také péči a pozornost věnovanou každému detailu. Je to pro nás způsob, jak zajistit, že každá kabelka nese s sebou kousek naší tradice a poctivou krejčovinu, která má v dnešním moderním světě stále své místo.

Věříme, že výroba kabelky by měla být více než jen hromadným procesem. Je to příležitost prokázat kreativitu, nadání a lásku k řemeslu. Proto zůstáváme oddáni způsobu výroby, který přináší autentičnost a jedinečnost každému kusu. Je to příležitost ocenit tradiční řemeslné dovednosti a dát zákazníkům kvalitní produkt, který vypráví svůj vlastní příběh.

Ve světě, kde je průmyslová výroba na vzestupu, jsme hrdí, že můžeme nabídnout kabelky, které jsou vytvářeny s takovou péčí a láskou. Jsme jedním z těch, kteří si stále váží poctivé krejčoviny a výroby, která propojuje minulost s přítomností.

V čem jsme jiní?

Naše společnost se odlišuje od ostatních tím, že vyrábíme kabelky přímo v České republice s důrazem na kvalitu a precizní provedení. Používáme pouze prvotřídní materiály a pečlivě promýšlíme každý detail. Naše kabelky nejsou pouze krásné, ale také velmi praktické pro každodenní použití.

Jednou z našich unikátních vlastností je, že každá kabelka je šita jednou švadlenou. Tímto zajišťujeme nejenom vysokou kvalitu zpracování, ale také jedinečnou péči a pozornost věnovanou každému kusu. Naše švadleny mají bohaté zkušenosti a vášeň pro svou práci, což se odráží v každém výrobku.

Máme vlastní designový tým, který přináší originální a stylové designy do naší kolekce kabelek. Díky tomu můžeme nabídnout našim zákazníkům jedinečné a exkluzivní kousky, které se odlišují od běžných nabídek na trhu.

Spolupracujeme již 15 let s ověřenými dodavateli materiálů, kteří splňují naše vysoké standardy. Důvěřujeme jim a jejich kvalitním výrobkům, které nám umožňují vytvářet kabelky, jež jsou nejenom stylové, ale také odolné a trvanlivé.

Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout našim zákazníkům kabelky, které kombinují dokonalé řemeslné zpracování, estetiku, praktičnost a jedinečný design. Věříme, že naše kabelky přinášejí nejenom radost a eleganci, ale také spolehlivost a funkčnost pro každodenní život.

Dara bags je zpět

Když se naše firma, která vyrábí kabelky ručně v Ostravě, potýkala s nečekanými problémy, bylo to pro nás velmi těžké období. Museli jsme na chvíli uzavřít provoz a naši zaměstnanci byli nuceni odejít. Nicméně, díky tvrdé práci a oddanosti našeho týmu, máme nyní velmi pozitivní zprávu. Jsme zpátky!

Bylo to období plné výzev a nejistoty, ale naše majitelka se rozhodla, že udělá vše, co bude v jejich silách, aby naše firma mohla opět fungovat jako dříve. A díky její neúnavné práci se ji to podařilo! Znovu jsme otevřeli naše dveře, získali zpět naše místo v kabelkovém světě a opět začali vyrábět kabelky, které naši zákazníci tolik milují.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsme byli schopni překonat tuto krizi, byla nezlomná vůle našeho týmu. Naši zaměstnanci stáli pevně při nás a pomohli nám najít způsoby, jak se z této situace dostat. Byli jsme také vděční za podporu a pochopení, které jsme obdrželi od našich zákazníků a partnerů.

Je pro nás skvělé být zpátky na trhu a být schopni nabízet naše výrobky znovu. Při výrobě kabelek jsme vždy důslední a kvalita je pro nás na prvním místě. Jsme nadšeni, že se opět můžeme vrátit k tomu, co nás baví a tvoříme to, co máme rádi.

Děkujeme všem, kteří nás podporovali v těžkých časech. Jsme rádi, že jsme zpátky a jsme nadšeni z toho, co nás čeká v budoucnu. Těšíme se, že se brzy uvidíme!

S láskou tým Dara bags