Blog

MEZINÁRODNÍ DEN KABELEK v Dara bags

Návrh bez názvu (8)

 

Přátelé, pojďme oslavit Mezinárodní den kabelek v Dara bags 10. října 2022! A jak jinak, než úžasnou slevou 20% na celý sortiment.

 

Kabelky jsou náš život. A váš určitě taky – však je to náš příběh ve vašich rukou. Láska na první pohled, strážkyně tajemství, zhmotněná přání… Není proto divu, že se Mezinárodní den kabelek tak oslavuje. A slavit můžete s námi – s kódem MDK20 jsou všechny naše kabelky s 20% slevou.

 

A slevy nejsou jenom na kabelky – v akci jsou i peněženky, klíčenky kosmetické taštičky, cestovky nebo třeba pánské tašky! Prostě všechny vyDařené kousky na darabags.com.

 

Pamatujte, že sleva platí jenom dnes - 10. 10. 2022

 

Zuzana Honsová: laskavé obrázky na našich kabelkách

Když se setká řemeslná zručnost našich švadlenek a úžasný talent malířky Zuzany Honsové, vznikne z toho něco úžasného a kabelkově fenomenálního! A určitě jste celé nedočkavé – však aby ne: speciální kolekce je totiž obzvláště vyDařená!

Návrh bez názvu (30) 

Díky spolupráci české značky kabelek Dara bags a malířky Zuzany Honsové nezůstane jedno srdce chladné. Překrásné malby, které pohladí po duši, perfektně ušité kabelky z naší malé ostravské dílny – to je prostě kombinace, které se nedá odolat. Oh la laaa!

Kabelky Dara bags znám dlouho. Víte, obě jsme začínaly na Fleru a kabelky jsem obdivovala už dávno. Postupně jsem sledovala, jak se paní Ermisová dokázala posunout a vypracovat svou pílí a asi i určitou zdravou urputností. Řekla bych, že v tom jsme si hodně podobné,“ začíná své vyprávění malířka Zuzana Honsová.

„Malovat jsem začala už jako malá. A nikdy mě malování nepřestalo bavit. Mezi obrazy jsem vyrůstala, protože tatínek byl sběratelem naivního umění. Ale mně se tehdy ty obrázky nelíbily, chtěla jsem malovat moderní obrazy. Jenže časem jsem zjistila, že malovat jinak než s naivním pohledem na svět prostě neumím,“ dodává paní Honsová.

„Když se podíváte na obrázky paní Honsové, je to prostě nádhera. Takový klid, harmonie, to je něco, co všichni v dnešní době potřebujeme… Jsem moc ráda, že s námi paní Honsová navázala spolupráci,“ nechává se slyšet Darina Ermisová, zakladatelka a majitelka Dara bags. „Obrázky jsem nakombinovala s mými oblíbenými odstíny. A vznikly úžasné kabelky, na které můžeme být obě dvě hrdé,“ říká Dara.

Motivů malířky Zuzany Honsové na našich kabelkách je nespočet. Je prostě vidět, že malování je její velká láska a radost… A kde bere inspiraci? „Inspirace ‚lítá‘ všude kolem. Všechny malé i velké radosti mého života, které se snažím na obrázky malovat, si mě našly samy. Bydlím na chatě u mé milované Berounky – to je místo mého srdce. Příroda je tu každý den úplně jiná, fascinující, barevná a okouzlující. Ostatně i kočky, které u mě žijí, si mě našly samy. Prostě jednoho dne přišly a zalíbilo se jim tady. Vidíte, že inspirace je všude kolem mě,“ odpovídá paní Honsová.

Exkluzivní kolekce kabelek, batůžků a kosmetických taštiček je k dostání na eshopu paní Zuzany Honsové >>ZDE<<. „Je to nesmírně srdcová kolekce, celá spolupráce i kabelky samotné, to je prostě kus mojí duše. Proto jsem se rozhodla, že budou produkty na mém eshopu. Ale nebojte, když jsem se dozvěděla, že paní Ermisová má doma voříška, úplně jsem viděla nový obraz a novou kolekci kabelek. Ale teď exkluzivně zase pro eshop Darabags,“ směje se paní Honsová.

Těšit se můžete na kabelky Ally, Bell Big, Daisy, Suzy Mini a Bonbon Mini, z batůžků pak CityLife a třeba i Coco. Nechybí ani kosmetické taštičky a další doplňky. Prostě to nejlepší z nejlepšího!

Speciální kolekci Dara bags & Zuzana Honsová najdete >>ZDE<<

Váš František

 

Vaše umění na našich kabelkách

bell big s dusinkou

 

Jste umělec tělem i duší s velkou fanouškovskou základnou? Představte si, že umíme pro vaše fanoušky ušít kabelky, menší kosmetické taštičky i praktické brašny. Nebo třeba batůžky? Umíme všechno!

Kabelky do merche

Merch je doplňkový prodej reklamního zboží s motivem kapel, umělců a malířů. Byli jste někdy v muzeu a navštívili místní obchůdek? Zrcátka s malbami od Klimta, hrnek s van Goghovými slunečnicemi…

Tak přesně tohle je merch.

A my umíme úžasné kabelky, peněženky i kosmetické taštičky s vaším uměním.

Návrh bez názvu (1)

Jak to funguje?

Jako první nám pošlete e-mail na adresu info@darabags.com. Napište pár slov o sobě a o svém tvoření, přiložte odkazy na vaše sociální sítě a fotky vašeho umění.

Nabídku vám připravíme přímo na míru a jakmile se domluvíme, vaše digitalizované motivy necháme vytisknout na čalounickou koženku a ušijeme kabelky dle vašeho výběru.

Nebojte, s barevnými kombinacemi a s technickými detaily vám samozřejmě velice rádi poradíme!

Prodávejte a vydělávejte

Naše produkty Vám ušijeme s velkoobchodní slevou na fakturu – navíc jsme plátci DPH. Vy si pak můžete řídit prodej sami – na svých sociálních sítích, na vlastním eshopu, v kamenném obchůdku. To už necháme zcela na vás. Vydělávat můžete začít třeba hned!

Návrh bez názvu (2)

Chcete se na něco zeptat?

Napište nám! Určitě máte spoustu dotazů. Každá spolupráce se vždy domlouvá individuálně, proto není možné tady všechno vypsat, ale velice rádi odpovíme na Všechny Vaše dotazy. Napište nám na e-mail info@darabags.com, domluvíme se!

Hledáme umělce pro limitované edice kabelek

Malujete, kreslíte, tvoříte grafiku? Pojďme spolu ušít limitovanou kolekci kabelek, kosmetických taštiček a příslušenství. Luxusní kousky s naším vaším uměním.

Do budoucna připravujeme limitované edice s předními českými a slovenskými grafiky, umělci a malíři – budou to jedinečné kousky v malých kolekcích.

 2JP

Koho hledáme?

Hledáme umělce tělem i duší. Někoho, kdo maluje a tvoří s vášní a fantazií, nebojí se odvážné spolupráce a chce přinést své umění světu. Má svou malou velkou fanouškovskou základnu, jedinečný rukopis a šmrnc. Spolu stvoříme úžasné kabelky, praktické peněženky, nápadité kosmetické taštičky a další úžasné produkty.

Jak spolupráce funguje?

Jako úplně první nám napište na e-mail info@darabags.com. Pošlete nám pár slov o sobě a o svém umění, přiložte ukázky, ať máme představu. Máte za sebou nějaké výstavy? Mohli jsme vaše umění vidět v médiích? Všechno nám to napište!

Pokud vás vybereme pro spolupráci, poprosíme vás o grafiku k tisku. Jakmile bude vaše umění vytištěné na kožence, nic nám nebrání ušít ty nejúžasnější kousky.

Jak vás budeme propagovat?

Limitovaná kolekce se bude propagovat na všech našich sociálních sítích. Vaše umění uvidí až 60 000 lidí! Roztočíme spolu mediální kolotoč – rozhovory, fotografie, články na našem blogu i newsletter odeslaný do všech e-mailových schránek. A to je spousta mediální pozornosti zadarmo, že?

Jak budeme limitky prodávat?

Limitovaná kolekce se bude prodávat na naše e-shopu darabags.com ve speciální kategorii. Je na místě zmínit, že náklady na tisk, ušití i prezentaci produktů jdou za námi. A vy za každý prodaný produkt z této spolupráce získáte provizi.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám!

Určitě máte spoustu dotazů. Každá spolupráce se vždy domlouvá individuálně, proto není možné tady všechno vypsat, ale velice rádi odpovíme na Všechny Vaše dotazy. Napište nám na e-mail info@darabags.com, domluvíme se!

 

3JP

Mona: kůže & rock'n'roll

Mona je batoh, který jde se streetovým trendem. Ale nelekejte se, Mona umí být i něžná. Záleží jen a jen na doplňcích. A díky univerzálnímu střihu se skvěle kombinuje - džíny, army styl i něžná rokerka.

U střihu Mona jsme se inspirovali nadčasovostí zaoblených křivek. Kulaté linie prostě nikdy nevyjdou z módy!

Batoh Mona jsme ušili z luxusní černé kůže. Střední velikost sedí každé postavě a postačí na běžné poskakování po městě.

Právě kůže dodává batůžku Mona specifický nádech. Masivní kovové komponenty a hrubost kůže působí rockersky, skvěle se kombinuje s army stylem. Ale tím univerzálnost Mony rozhodně nekončí – skvěle si rozumí i s denimem, džíny a kůže jsou vždycky skvělá volba.

Černá kůže jde ruku v ruce s barvami. Sama o sobě by byla nudná a trochu těžkopádná, ale zkuste ji prokombinovat s olivovou, šarlatovou, krémovou, karamelovou; odvážnější můžou zkusit i metalické tóny – stříbrnou nebo měděnou, perfektní je i zlatá! Hlavně se nebojte experimentovat, můžete přijít na nové a neotřelé kombinace.

Uvnitř batohu najdete podšívku s kapsou na zip s koženým rámováním, další kapsu najdete i na předním díle. A celý vstup se uzavírá na kovový zip. Nechybí ani pevné držátko a délkově nastavitelné popruhy.

Batůžek Mona si zamilujete…

František

Batika Knot: s vůní mořské pěny

Móda batiky se vrací v pravidelných vlnách. Pamatujete na islandskou batiku? Já na ní nikdy nezapomněl! A jsem si jistý, že si našla hrdého nástupce – batiku s vůní mořské pěny. Prostě dokonalost sama!

Říká se, že léto je jen stavem mysli. A je to pravda. Kolekce Batika Knot vám vykouzlí letní úsměv na rtech každý den. I ten pracovní… Se svou tmavě modrou koženkou je nenápadná, ale o to víc může být extravagantní přední látkový díl.

Pravda je taková, že se nejedná o běžnou batiku; je to batika, která je naskenovaná a následně vytištěná na speciální bavlněnou tkaninu o vysoké gramáži. Běžná batika by byla nerovnoměrná a ztrácela by glanc ve své šíři, to se naší látce nikdy nestane!

Schválně, taky tam vidíte všechny ty vlny a jejich zpěněné hřebeny? Cítíte vůni slaného vzduchu a horkost letního slunce? Nebo vás laská chladná mořská tříšť a jemný vánek?

Ať tak či onak, kolekce ‚Batika Knot‘ je mimořádně povedená!

 

Váš František

 

Xoxo: dramatická darabelka

Xoxo je malá. Xoxo je dokonalá. Xoxo je prostě vydařená! Dramatická kožená kabelka, která doslova volá po pozornosti. Ostré linie, minimalistický střih... Co víc si přát?

114014

 

Xoxo si zamilujete. Obzvláště, pokud hledáte malou kabelku. Je neuvěřitelně variabilní, má svůj styl a nekompromisně udává tón všemu ostatnímu ve vašem šatníku.

Na výrobu Xoxo jsme použili luxusní italskou kůži a masivní kování. Na první pohled je znát, že držíte v rukou špičkový designový kousek.

Vnitřní prostor je vypolstrovaný měkkou vepřovicí. Uvnitř také najdete integrovanou mikropeněženku – všitý organizér na vizitky nebo platební karty.

A co všechno se vejde dovnitř? Kupodivu je toho docela dost. Když zvolíte malou peněženku, tak Xoxo pojme telefon, kapesníčky, klíče a malou dezinfekci.

Xoxo má další vychytávky – klopa se zapíná na magnet, délku popruh snadno upravíte díky trnovému posuvníku.

Vidíte, že Xoxo je prostě dokonalá kabelka, která sluší všem ženám.

Však mrkněte: https://darabags.com/zbozi/xoxo

Cleo: pracovní taška

114575

 

Cleo jsme navrhli pro zaměstnanou ženu. Velká a prostorná kabelka – hodit na rameno a letět na schůzku. A pak na malý nákup, vyzvednout dítko ze školy a večer na hodinu jógy.

 

Hledáte pracovní kabelku, do které se zabalíte na celý den? Cleo je pro vás ta pravá. Je prostorná a lehká, takže se nemusíte bát, že přijdete o rameno, nebo že budete celý den chodit zkroucená jak paragraf.

 

Cleo připomíná naší nákupku Shopper, ale je o fous sofistikovanější. Obdélníkový přední díl volně přechází v bok a dno. Držátka jsou pevně všitá na předním a zadním díle, aby se hmotnost obsahu lehce rozložila. Jo a Celo se zapíná na zip, což je další vychytávka oproti Shopperu, který je jen na druk.

 

Nemusíte se bát, že by vám Cleo byla malá. I Cleo Middle je poměrně velká kabelka – pojme krabku s obědem, velkou peněženku, malý notebook (kolem 13“) a desítky nezbytností i zbytností, že. Uvnitř najdete tři volné kapsy a jednu větší zipovou kapsu.

 

Jestli hledáte fajnou kabelku do kanceláře, na schůzky i na cesty, tak Cleo je ta pravá!

 Návrh bez názvu - 2022-04-11T162212.379

 

Cleo: https://darabags.com/zbozi/cleo

 

Cleo Middle: https://darabags.com/zbozi/cleo-middle

 

Florrie Middle: fajná střední kabelka

Znáte střih Florrie? Velkou a přítulnou kabelku? Tak jsme ušili její menší sestru. Není tak objemná, ale i tak se do ní něco vejde, fakt že jo!

Florrie Middle je úplně nejvíc boží novinka letošního podzimu a nadcházející zimy. Lehká, pohodlná, krásně měkká a fantastická kabelka. Zapíná se na zip, uvnitř má spoustu kapes a jednu kapsu najdete i na boku. Prostě úplně jako velká Florrie.

 

Florrie Middle ZDE

 

Zasněná: Jarmila Lettovská

Nikdy není pozdě začít tvořit! Psát, naučit se hrát na hudební nástroj, začít šít kabelky nebo třeba malovat… Jako Jarmila Lettovská a její tvorba v naší kolekci kabelek Zasněná.

Novou kolekci Zasněná inspirovala touha po tvoření, hra barev na plátně, mnohovrstevnatost a ryzí ženská síla snění. Autorkou malby je Jarmila Lettovská, malířka a tvořivá žena. Ještě před nedávnem by nikdy neřekla, že jednou budou její obrazy na kabelkách.

Co cítí, když maluje? Jak se k malování dostala a pro koho tvoří? Připravili jsme rozhovor plný barev a tvořivé ženské energie.

Kdy jste začala malovat? Co Vás k malování přivedlo?

Neplánovala jsem začít malovat. Jednou jsem se "náhodou" ocitla na kurzu malování mandal, na který mě pozvala kamarádka. Říkala jsem si, že to asi nebude nic pro mě, přesto že jsem mandaly vždy obdivovala a cítila jsem z nich krásnou uklidňující energii. Nikdy by mě nenapadlo, že bych já mohla dokázat namalovat takovou krásu.

Moje první mandala mě ale úplně ohromila. Byla jsem v úžasu, že i já dokážu namalovat něco, co se mi líbí a co se hluboce dotklo mého srdce. Otevřela se cesta mé ženské přirozenosti. Od té doby pořád maluju. Mandaly mi dodaly sebedůvěru a začala jsem se pouštět do dalších stylů malování. Jakou používáte techniku? Co na ní máte nejraději? Na jaké materiály nejraději malujete?

Experimentuji s barvami i dalším materiálem, který zkouším různě do obrazu zakomponovat. Inspiraci čerpám na internetu a na začátku jsem hodně čerpala z online kurzu od malířky, která mi svými obrazy a způsobem malování dodala odvahu, že nemusím malovat jen reálně, ale že se mohu nechat vést svými pocity a svým vnitřním zrakem – jak věci vidím já.

A tak maluji technikou, kterou nazývám mixmedia, také vrstvení (obraz má někdy i 5,6 vrstev) a mým obrazům říkám Obrazy z duše. Maluji převážně na plátno akrylovými barvami, tekutým akrylem, používám vodu, média, ráda tvořím koláže. Docela jsem si oblíbila i malování skic tužkou nebo uhlem na papír, ale to jsou spíš jen takové rychlo-malůvky.

Kolik obrazů vznikne za rok?

To je různé. K malování potřebuji inspiraci a chuť malovat. Některé obrazy vzniknou za pár dnů, jiné maluji i několik týdnů, nebo měsíců. Mám vždy rozmalovaných několik obrazů najednou. Odhadem bych řekla třeba 15 obrazů za rok.

Pro koho své obrazy tvoříte? Jaké je vaše publikum?

Maluji především pro sebe. Díky tomu mám docela dost obrazů-originálů doma, nedokážu se s nimi hned rozloučit. Také proto jsem začala z mých obrazů tvořit ‚Plakáty pro radost‘ a tak se mohou mé obrazy dostat do každého pokoje, který potřebuje rozzářit barvami. Originál jde do světa až "nasytí" mou duši.

Nápad přenést některý obraz na kabelky, batůžky a tak, přišel spontánně a brala jsem ho jako experiment. Jsem šťastná, že vyšel tak kouzelně a barevné malůvky mohou rozveselit outfit každé ženy. A mé publikum? Vnímám své obrazy, že nesou určitou vibraci/energii, která si přitáhne přesně toho, kdo se jí potřebuje obklopit.

Co cítíte, když malujete?

Jééé, to je hezká otázka! Docela složité na ni odpovědět. Pocity jsou pokaždé jiné. Ale možná společný jmenovatel, který prožívám vždy, když stoupnu k plátnu je být jen teď a tady. Nic jiného v tu chvíli neexistuje. Napojuji se na své nitro, abych zacítila, jakou náladu chci na plátno přenést. Zpočátku-první vrstva obrazu je velmi uvolňující a hravá. Maluji a doslova patlám barvy na plátno prstama, razítkuju různými předměty, válečkuji, špachtluji…

Další vrstvy už zkoumám, jestli se na obraze rodí nějaký konkrétní tvar, nebo mě samovolně přijde myšlenka co se chce nyní zrodit. Pak se už propojuji s obrazem a vnitřně komunikuji s bytostí, která pod mými rukami vzniká a vede mě ona. Nedávno jsem přišla na takovou teorii, že při komunikaci s rodícím se výtvorem se podvědomě napojuji na energii člověka, kterého si pak obraz přitáhne. Takže vlastně maluju pro konkrétní osobu, jen v tu chvíli nevím ani já, ani ona, že tomu tak je. Tento pohled mě baví asi nejvíc a vždycky se těším, koho obraz osloví.

Jak vznikal obraz Zasněná?

Velice podobně. Nejprve hra barev na plátně, postupně se vynořila tvář dívky. Chtěla květiny ve vlasech, a ozdobenou tvář. Má vyjadřovat jemnou ženskou duši, která si dovoluje snít o svém barevném, veselém světě.

Kam se chcete posunout ve své tvorbě? Jaké máte cíle?

Víte, já asi cíle v malování nemám. Nechávám se vést svou intuicí. Dokud mě bude malování naplňovat, budu malovat. Teď mám "období tváří" a maluji tváře různých podob.

Powder rose: klidná barva podzimu

Kolekci s tajemným názvem H34 spojuje jediné – nádherná starorůžová barva. Barva, které pracovně říkáme Powder rose, je úžasným podzimním tónem. Připomíná sušené okvětní lístky růže…

A nejen to. Powder rose balancuje mezi starorůžovou, hnědou a pudrovou barvou, přičemž má blíže k šedivým podtónům. Není to jiskřivá barva, působí tlumeně, elegantně a nenápadně. Po powder rose sáhněte vždy, když chcete svému outfitu dodat nádech klasiky, nonšalance a stylu.

S čím kombinovat?

Powder rose je docela tmavý odstín, doporučuje se jej odlehčit bílou, béžovou a šedivou. Ale skvěle si rozumí i s odstíny taupe (kam bych jej zařadil já, že). Na doplňcích si skvěle rozumí s vlnou, saténem i s hedvábím. Z levnějších materiálů pak se splývavou viskózou i se vzdušnou bavlnou. A s teplákovinou ve vhodném střihu pak působí mnohem měkčeji. Takové měkké sako nebo rafinovaná mikina v kombinaci s tímhle tónem působí hebčeji.

Struktura a barvy

Naše kolekce H34 má výraznou strukturu. Na tmavším podkladu valéruje světlejší rastr. Materiál pak vypadá z dálky jako semiš, ale na rozdíl od něj je hladký a nepotřebuje tak náročnou péči. Prostě jej jen otřete hadříkem s kapkou jaru – nic složitého, že?

Powder rose a podzim

Tím, že je powder rose barvou klidnou jako hladina jezera, je k podzimní melancholii jako stvořená. Ale nemusíte se bát, že byste s tímto tónem působila jako usedlá stařena. Je to barva, která je v kurzu. Stačí ji důmyslně prokombinovat a máte svěží podzimní outfit!

 

 

Béžová: první barva pozdního léta

Káva s mlékem, zralé obilí, přírodní dřevo, surová kůže i vesmírná tělesa. Béžová je univerzální barva našeho světa. Máme ji zakódovanou jako něžnou, milou a hřejivou barvu.

Béžová je hodně specifická barva – v podstatě je to světle šedivá se žlutými či hnědými tóny. Béžovou pak akcentují jednotlivé složky barvy do studeného či teplého vyznění. A pod béžovou se skrývají další barevné tóny. Třeba khaki, taupe, široneri (barva přírodního hedvábí), buff (nevyčiněná buvolí kůže), okrová, krémová, slonovinová, vanilková, smetanová, velbloudí, písková, nude… Těch pojmenování najdete desítky, stačí se jen rozhlédnout kolem.

Ale co u béžové oceňujeme, je její variabilita. Tím, že nemá specifický odstín, se hodí naprosto ke všemu! Odpadá tak nutnost kombinovat doplňky. Kombinace béžové a korálové? Ach, jak neočekávané a drzé. Kombinace béžové, modré a bílé? Letní pláž… S růžovou barvou jste romantička, s červenou dračice. Kombo bílé a béžové je profesionální a vážná.

A co víc, béžová si krásně rozumí i se vzory – květiny, proužky, káro. Nic není problém.

Vězte, že béžová je na konci léta sázkou na jistotu. S kabelkou barvy latté se krásně překulíte do podzimu a z podzimu s vhodným kabátem do zimy. Prostě značka ideál!

Kaleidoscope: kolekce inspirovaná bruselským stylem

Kaleidoscope v sobě mísí velké plochy bílé, černé, fialové, lososové a zlaté. Jsou to věru zvláštní barvy ve zvláštní kombinaci, ale ve výsledku to vypadá naprosto fantasticky!

Bruselský styl není jednoduché definovat. Vcelku obšírný výtvarný a užitný styl, spíše to jsou nálady, chutě a výraz tehdejší doby. Však on i samotný název je tak trochu překvapení. Bruselský styl totiž vznikl v Československu, své pojmenován dostal až po fenomenálním úspěchu na výstavě EXPO v roce 1958 v Bruselu.

Bruselský styl s oblibou kombinuje moderní a tradiční materiály. Koženku, bakelit, umakart, průsvitné plasty s keramikou, porcelánem, dřevem a kovem. Přichází s jednoduchým a svižným životním stylem, odvrací se od socialistického realismu a přináší nádech modernosti.

Není divu, že bruselský styl se znovu vrací do módy. Výrazné barvy, jednoduché a nadčasové struktury, snadno čitelný rukopis. Prostě značka ideál!

I náš motiv Kaleidoscope je inspirovaný bruselem. Je to stylizovaná kombinace několika materiálů – černý inkoust, zlatavé akcenty a světlé plochy. Vidíte ty malé flíčky v bílé ploše? Jemné kousky? Tak to je Umakart.

Je nám jasné, že Umakart je pro většinu lidí něco příšerného z paneláku, ale nezapomeňte, že právě Umakart zcela převrátil módu bydlení vzhůru nohama. Levné, vzdušné a snadno dosažitelné. Zcela revoluční materiál, který s sebou přinesl nečekané možnosti.

Oslovil vás bruselský styl? Zkuste si o něm něco přečíst – je to neskutečný zdroj inspirace pro všechny generace. Něco, co nás spojuje.

Tak a tím končí náš malý exkurz do zákulisí našich motivů...

František

Helen: letní kabelka

Toužíte po letní kabelce? Měla by být spíš jako psaníčko, ale crossbody? Měla by být lehká, ale taky prostorná? Měla by být univerzální, ale výrazná?

Helen jsme navrhovali jako psaníčko, co ale není úplně psaníčko. Je stylové, ale ne namyšlené. Prostě ideální kabelka na takové to letní toulání. Konečně se rozvolňuje, tak je čas vyrazit za kulturou, na drink nebo třeba jen tak projít se po pláži...

Helen je maličká, to ano, ale zase ne moc. Není to kabelka na půlku chleba a litr mléka, je to menší kamarádka na telefon, klíče, malou peněženku, dezinfekci a roušku…

Uvnitř jsou dvě volné kapsy, celá se zapíná na zip a má délkově nastavitelný popruh.

 

Jo a proč se Helen jmenuje Helen? Protože se Dara dívala na film s Helen Mirren… Tak proto! Ha!

Nádherné léto,

František