Příběh Dara bags

Před 15 lety, v roce 2008, začala Darina Ermisová šít kabelky. Tehdy byla těhotná a plná nadšení a snů. O rok později, v roce 2009, se narodil její syn, nejednou měla dvě děti, Šimona, ale také značku Dara bags.

Dara bags postupně rostla a Darina zaměstnávala až 35 lidí. Její vášeň pro šití kabelek a její talent byly neuvěřitelné. Společně se skvělým týmem vytvářela tisíce kabelek měsíčně, a lidé Dara bags zbožňovali pro její kvalitu a styl.

Ale pak v roce 2022 přišla krize a Darina musela na tři měsíce uzavřít firmu. Byly to těžké časy, ale Darina se nenechala zlomit. Během těchto let se Darina Ermisová stala známá nejen díky svým kabelkám, ale také díky vítězstvím v podnikatelských soutěžích, své charitativní činnosti, workshopech a dnech otevřených dveří ve firmě.

Lidé si zamilovali Dara bags nejen kvůli kabelkám, ale také pro její příběh. Dara bags se stala symbolem síly, odvahy a vytrvalosti. Po znovu otevření výroby se Dara bags stala ještě silnější a kreativnější. Darina se těší na další roky, plné nových výzev a příležitostí, které přinesou.