Dopravní a platební podmínky

DOBA DODÁNÍ

Doba dodání je uvedena vždy v detailu produktu a snažíme se produkty odeslat co nejdříve je to možné. Jsme však závislí na dodávkách materiálu ze zahraničí a je možné, že se některé dodávky materiálu mohou prodloužit, takové situace neprodleně řešíme.

ZBOŽÍ S ÚPRAVAMI

Zboží, které bylo objednáno s úpravami (například všití věnování, prodloužený popruh, delší držátka, úprava barevnosti…) lze hradit jen převodem na účet či kartou online (pouze pro platby v CZK).

MOŽNOSTI DOPRAVY

Objednávky je možné odeslat přes Českou poštu, kurýrem PPL, či si je osobně vyzvednout v Ostravě.

Česká pošta

Zboží zasíláme přes českou poštu jako Balík do ruky. V den odeslání zásilky vám přijde na telefonní číslo SMS zpráva s informací o plánovaném doručení a s kódem pro sledování zásilky službou Track & Trace. Úložní doba balíčků na doručovací poště je standardně 7 dní s možností prodloužení příjemcem. Dbejte prosím na dodržení úložné lhůty.

Poštovné je účtováno 139 Kč a 49 Kč doběrečné. U nestandardních zásilek může být poštovné vyšší.

PPL

Nabízíme rovněž možnost využít kurýrní firmu PPL. V den dodání vás kurýr informuje o časových možnostech předání balíčku.

Cena zaslání je 129 Kč, doběrečné 49 Kč.

Osobní převzetí Ostrava

Své zboží si samozřejmě můžete vyzvednout i u nás v ateliéru v Ostravě. Služba osobního převzetí v Ostravě je zdarma. V okamžiku, kdy je možné objednávku převzít, vás budeme informovat e-mailem. Zásilka je uložena po dobu 7 dnů, poté je stornována. Platba předem bude vrácena zpět na účet.

Zásilkovna na adresu

Zboží vám rádi zašleme přes Zásilkovnu na adresu. Cena zásilky je 109 Kč, doběrečné 49 Kč.

Zásilkovna do výdejního místa

Zboží vám rádi zašleme přes Zásilkovnu do výdejního místa. Cena zásilky je 89 Kč, doběrečné 49 Kč.

POJIŠTĚNÍ ZÁSILEK

Veškeré balíčky jsou náležitě pojištěné. Pokud balík dorazí poškozený, nepřejímejte jej a ihned nás informujte.

MOŽNOSTI PLATBY

Dobírkou

Objednávky na dobírku je možné uhradit v hotovosti na poště či kurýrovi. Doručovatel není oprávněn zásilku před plným uhrazením a převzetím adresátem rozbalovat a kontrolovat. Za všechny zásilky hradí zákazník doběrečné doručovateli.

Platba převodem na účet

Objednávky je rovněž též možné uhradit převodem z účtu. Informace pro platbu naleznete v druhém e-mailu s fakturou, který je rozesílán každý pracovní den od 13:00. Uvedením správných údajů v platbě (zejména pak variabilního symbolu) umožníte automatické spárování platby s objednávkou. Při uvedení nesprávných údajů bude platba vrácena zpět a objednávka považována za neuhrazenou. Veškeré objednávky jsou expedovány až po řádném připsání platby na náš účet.

Platba kartou přes online bránu

Objednávky na e-shopu darabags.com je možné uhradit platební kartou přes online bránu. Pro využití této platební metody během objednávky v košíku vyberte položku Převodem na účet / kartou (pouze CZK). Po odeslání objednávky budete navedeni na online platební bránu, kde budete vyzváni k zadání potřebných údajů. Pro použití této metody je nutné mít aktivní online platební kartu. Platbu je možné uskutečnit jen u objednávek v CZK.

Osobní převzetí

Při osobním převzetí je možné uhradit objednávky jak hotovostí, tak platební kartou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení