Dopravní a platební podmínky

DOBA DODÁNÍ

Doba dodání je uvedena vždy v detailu produktu a snažíme se produkty odeslat co nejdříve je to možné. Zboží bude doručeno následující pracovní den od expedování zásilky.

MOŽNOSTI DOPRAVY PO ČESKÉ REPUBLICE

Objednávky je možné odeslat přes Zásilkovnou na adresu nebo do výdejních míst.

Zásilkovna - doručení na adresu

Zboží vám rádi zašleme přes Zásilkovnu s doručením kurýrem až k vám na adresu. Cena zásilky je 99 Kč.

Zásilkovna - doručení do výdejního místa

Zboží vám rádi zašleme přes Zásilkovnu do výdejního místa. Cena zásilky je 69 Kč.

POJIŠTĚNÍ ZÁSILEK

Veškeré balíčky jsou náležitě pojištěné. Pokud balík dorazí poškozený, nepřejímejte jej a ihned nás informujte.

MOŽNOSTI PLATBY

Platba převodem na účet

Objednávky je rovněž též možné uhradit převodem z účtu. Informace pro platbu naleznete v druhém e-mailu s fakturou, který je rozesílán každý pracovní den od 13:00. Uvedením správných údajů v platbě (zejména pak variabilního symbolu) umožníte automatické spárování platby s objednávkou. Při uvedení nesprávných údajů bude platba vrácena zpět a objednávka považována za neuhrazenou. Veškeré objednávky jsou expedovány až po řádném připsání platby na náš účet.

Platba kartou přes online bránu

Objednávky na e-shopu darabags.com je možné uhradit platební kartou přes online bránu. Pro využití této platební metody během objednávky v košíku vyberte položku Převodem na účet / kartou (pouze CZK). Po odeslání objednávky budete navedeni na online platební bránu, kde budete vyzváni k zadání potřebných údajů. Pro použití této metody je nutné mít aktivní online platební kartu. Platbu je možné uskutečnit jen u objednávek v CZK.