Hledáš kabelky do merche?

merch festival

 

Máš kapelu, produkuješ film, pořádáš festival, nebo prostě jenom chceš fajn merch?

Co si budeme povídat, většinou je merch pěkná nuda. Hrnečky a propisky, fajn, to zvládne kdejaká okresní reklamka. Ale mít luxusní kabelky, kterou si bude přát každá fanynka, to je už kumšt hodný Dara bags! 

Nemyslíme tím obyčejnou plátěnku (ačkoliv ty taky umíme), myslíme kabelku s perfektním ušitím, vyrobenou z pevných čalounických koženek, uvnitř s podšívkou a s hromadou kapes, na předním díle s fascinujícím fotorealistickým tiskem na koženku. Kabelka, která je prostě propracovaná.

A za kterou si můžeš říct slušnej peníz (a pěkně vydělat, žejo). 

merch kabelky

Fotorealistický tisk

Fotorealistický tisk je lahůdka, kterou umíme. Tiskneme na koženku s dechberoucím rozlišením. Chceš na přední díl grafiku k albu? Není problém. Fotku hlavní herečky? Per to sem! Line up festivalu? Yes! 

merch kabelky tisk na kozenku

Perfektní propracování

Kabelky šijeme od roku 2008 v naší vlastní dílně v Ostravě. Nejsme nováčci - umíme ušít luxusní kabelku i tašku, se kterou obrazíš všechny festivaly a pořád bude vypadat krásně. 

Každý náš produkt je propracovaný do posledního stehu. Vezmeme grafiku, barevně nakombinujeme doplňkovou koženku, zipy a podšívku. A na dílně z toho pak naše švadlenky vytvoří malé umělecké dílo. 

merch kabelky kapely

Šijeme malé kolekce 

Nejsme masová značka. Specializujeme se na malé kolekce, takže přijímáme objednávky od pěti kusů. Nemusíš držet skladem desítky produktů. Když dojdou, stačí objednat - hned došijeme. 


Daisy

kabelka daisy merch

vnitřek kabelky daisy merch

Daisy je kabelka, kterou pro merch šijeme nejčastěji. 

- středně velká 
- zapíná se na zip
- délkově nastavitelný popruh
- uvnitř kapsa na zip, karabina na klíče a dvě volné kapsy

Umíme ale i jiné střihy: cestovky, velké kabelky, střední i malé. Vedle toho často šijeme pouzdra na telefon, kosmetické taštičky nebo klíčenky. Vybrat si můžeš z celého eshopu darabags.com

 

merch doplnky do kabelky

 

Chcete se dozvědět něco víc o merchi? Napište si o kalkulaci!

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: