Zuzana Honsová: laskavé obrázky na našich kabelkách

Když se setká řemeslná zručnost našich švadlenek a úžasný talent malířky Zuzany Honsové, vznikne z toho něco úžasného a kabelkově fenomenálního! A určitě jste celé nedočkavé – však aby ne: speciální kolekce je totiž obzvláště vyDařená!

Návrh bez názvu (30) 

Díky spolupráci české značky kabelek Dara bags a malířky Zuzany Honsové nezůstane jedno srdce chladné. Překrásné malby, které pohladí po duši, perfektně ušité kabelky z naší malé ostravské dílny – to je prostě kombinace, které se nedá odolat. Oh la laaa!

Kabelky Dara bags znám dlouho. Víte, obě jsme začínaly na Fleru a kabelky jsem obdivovala už dávno. Postupně jsem sledovala, jak se paní Ermisová dokázala posunout a vypracovat svou pílí a asi i určitou zdravou urputností. Řekla bych, že v tom jsme si hodně podobné,“ začíná své vyprávění malířka Zuzana Honsová.

„Malovat jsem začala už jako malá. A nikdy mě malování nepřestalo bavit. Mezi obrazy jsem vyrůstala, protože tatínek byl sběratelem naivního umění. Ale mně se tehdy ty obrázky nelíbily, chtěla jsem malovat moderní obrazy. Jenže časem jsem zjistila, že malovat jinak než s naivním pohledem na svět prostě neumím,“ dodává paní Honsová.

„Když se podíváte na obrázky paní Honsové, je to prostě nádhera. Takový klid, harmonie, to je něco, co všichni v dnešní době potřebujeme… Jsem moc ráda, že s námi paní Honsová navázala spolupráci,“ nechává se slyšet Darina Ermisová, zakladatelka a majitelka Dara bags. „Obrázky jsem nakombinovala s mými oblíbenými odstíny. A vznikly úžasné kabelky, na které můžeme být obě dvě hrdé,“ říká Dara.

Motivů malířky Zuzany Honsové na našich kabelkách je nespočet. Je prostě vidět, že malování je její velká láska a radost… A kde bere inspiraci? „Inspirace ‚lítá‘ všude kolem. Všechny malé i velké radosti mého života, které se snažím na obrázky malovat, si mě našly samy. Bydlím na chatě u mé milované Berounky – to je místo mého srdce. Příroda je tu každý den úplně jiná, fascinující, barevná a okouzlující. Ostatně i kočky, které u mě žijí, si mě našly samy. Prostě jednoho dne přišly a zalíbilo se jim tady. Vidíte, že inspirace je všude kolem mě,“ odpovídá paní Honsová.

Exkluzivní kolekce kabelek, batůžků a kosmetických taštiček je k dostání na eshopu paní Zuzany Honsové >>ZDE<<. „Je to nesmírně srdcová kolekce, celá spolupráce i kabelky samotné, to je prostě kus mojí duše. Proto jsem se rozhodla, že budou produkty na mém eshopu. Ale nebojte, když jsem se dozvěděla, že paní Ermisová má doma voříška, úplně jsem viděla nový obraz a novou kolekci kabelek. Ale teď exkluzivně zase pro eshop Darabags,“ směje se paní Honsová.

Těšit se můžete na kabelky Ally, Bell Big, Daisy, Suzy Mini a Bonbon Mini, z batůžků pak CityLife a třeba i Coco. Nechybí ani kosmetické taštičky a další doplňky. Prostě to nejlepší z nejlepšího!

Speciální kolekci Dara bags & Zuzana Honsová najdete >>ZDE<<

Váš František