Venice: malý výlet do Benátek

Kabelka Venice je jako výlet do Benátek. Kabelka s úžasným gondolovým tvarem.

 

Benátky nejsou jen turisti a předražená zmrzlina. Jsou to úžasné památky, bohatá historie a stále živá kultura. Benátky jsou místo, které je protkané úžasnou energií.

Studovali jste někdy gondoly? Všichni si je představují jako oblé loďky do mělké vody, ale gondoly jsou ve skutečnosti velmi ostré. Díky tomu mohou prořezávat vlnky, které v kanálech vznikají, aniž by se lidé v gondolách překotili.

Žiletkový tvar gondol se promítl i do střihu kabelky Venice. Je velice úzká, dno je ostře řezané; tomu konec konců odpovídá i vršek střihu. Kabelku nakonec změkčuje vytkávaný popruh, díky tomu je milá a doslova přítulná.

Zapínání kabelky Venice je na zip. Uvnitř není kapsa – nevešla by se tam, Venice totiž nemá odšité dno, je plochá a nesmírně výrazná.

U střihu Venice jsme zvolili vytkávaný popruh délky 114 cm. Je to běžná délka popruh křížem přes tělo, lze jej však nechat na zakázku prodloužit (případně zkrátit).

A je vidět, že se Venice líbí i vám. Protože jsme je vyprodali během prvních pár dní! A jestli chcete Venice najít pod stromečkem, je ideální doba je objednat!

Venice najdete zde