Vaše umění na našich kabelkách

Jste umělec tělem i duší s velkou fanouškovskou základnou? Představte si, že umíme pro vaše fanoušky ušít kabelky, menší kosmetické taštičky i praktické brašny. Nebo třeba batůžky? Umíme všechno!

Kabelky do merche

Merch je doplňkový prodej reklamního zboží s motivem kapel, umělců a malířů. Byli jste někdy v muzeu a navštívili místní obchůdek? Zrcátka s malbami od Klimta, hrnek s van Goghovými slunečnicemi…

Tak přesně tohle je merch.

A my umíme úžasné kabelky, peněženky i kosmetické taštičky s vaším uměním.

Návrh bez názvu (1)

Jak to funguje?

Jako první nám pošlete e-mail na adresu info@darabags.com. Napište pár slov o sobě a o svém tvoření, přiložte odkazy na vaše sociální sítě a fotky vašeho umění.

Nabídku vám připravíme přímo na míru a jakmile se domluvíme, vaše digitalizované motivy necháme vytisknout na čalounickou koženku a ušijeme kabelky dle vašeho výběru.

Nebojte, s barevnými kombinacemi a s technickými detaily vám samozřejmě velice rádi poradíme!

Prodávejte a vydělávejte

Naše produkty Vám ušijeme s velkoobchodní slevou na fakturu – navíc jsme plátci DPH. Vy si pak můžete řídit prodej sami – na svých sociálních sítích, na vlastním eshopu, v kamenném obchůdku. To už necháme zcela na vás. Vydělávat můžete začít třeba hned!

Návrh bez názvu (2)

Chcete se na něco zeptat?

Napište nám! Určitě máte spoustu dotazů. Každá spolupráce se vždy domlouvá individuálně, proto není možné tady všechno vypsat, ale velice rádi odpovíme na Všechny Vaše dotazy. Napište nám na e-mail info@darabags.com, domluvíme se!