Stříbrná a zlatá

Kolekci Gold jsme rozšířili o pár kousků z nádherné zlaté kůže. A napadlo nás, že by bylo fajn se na celou kolekci plnou zlatomílů podívat trochu blíže.

Ona totiž kolekce Gold není jenom o zlatě, jak by mohl napovídat její název. Do kolekce Gold jsme přidali i produkty ve stříbrné a platinové.

Stříbrná je nová černá. I letos.

Loni se říkalo, že stříbrná je nová černá. A platí to i letos! Metalická barva je snad tou nejuniverzálnější. Báječně doplňuje všechny ostatní barvy, které navíc dokonale akcentuje. Černý kožený kabát? Hnědý vlněný svetr? Oranžová sukně? Bílé boty? Nic prostě není problém – stříbrná barva sedí ke všemu.

Zlatá kůže je zázrak.

Novinkou v kolekci Gold je zlatá kůže. A ne, není to kolotočářská zlatá, leč sofistikovaný a tlumený odstín přírodní kůže s jemným metalickým odleskem. Že to zní až moc náročně? Ale kdeže – naše zlatá je s lehkým nádechem mosazi, mimořádně krásně lahodí hnědým tónům. Ale sekne i meruňkové, pudrové, šedivé i tónům taupe.

Nebát se zářit!

Nemusíte se bát, že metalické kousky z kolekce Gold jsou pro vás „příliš“. Ony totiž nejsou „příliš“ pro nikoho. Vážně – jsou to lehké tóny, skvěle se kombinují; a já osobně jsem nepoznal nikoho, komu by neslušely…

 

František