Střevíčky: krása na každý den

Střevíčky všude, kam se podíváme! Vysoké, elegantní, střední i nízké, prostě dokonalé. Připravili jsme střevíčkový speciál – jaké střevíčky si vybrat, jak si je nakombinovat a těšit se z nich na maximum.

12 střihů pro štěstí

V nabídce máme jedenáct střihů střevíčků. A jeden střih balerínek. V našem speciálu si střevíčky roztřídíme podle výšky podpatku. Je to přehledné a praktické - STŘEVÍČKY ZDE.

Nejnižší střevíčky…

…jsou ideální, pokud se střevíčky teprve začínáte. Nebo když plánujete strávit ve výškách celý den. K tomu jsou nižší podpatky ideální. Jsou vysoké pět centimetrů, což možná není na první pohled moc, ale i tak přinášejí svým nositelkám benefity. Udržují svaly nohy v napětí, čímž střevíčky formují siluetu těla. Pozadí se zdá čipernější, postava je vyšší a štíhlejší. Mezi nízké střevíce patří střihy: Cilantro, Mint, Anise, Ginger a Chilli Mini.

Nejvyšší střevíčky…

…vás vynesou do nebes! Ale nebojte se, skutečné killerheels v nabídce nemáme (zatím). Jsou to poměrně vysoké podpatky, ale pro řadu z nás jsou už každodenním chlebem. Nejvyšší podpatek má střih Sugar, který dosahuje úctyhodných 9 centimetrů. A jaké další vysoké střevíce máme? Mrkněte na Pepper, Chilli, Lemon, Basil a Honey. Všechny jsou tak pohodlné. Ani neucítíte, že je máte na nožce.

Kde střevíčky vyrábíte?

Střevíčky pro nás vyrábí malá manufaktura v Evropě, jsou jako Dara, jen přes boty. Více informací vám říct nemůžeme, víte jak - nouhau.

A co když chci jinou barvu?

Rádi pro vás objednáme zakázkovou úpravu. Volit můžete z materiálů, ze kterých šijeme kabelky. Stačí v detailu produktu zvolit položku 'Chci jinou barvu střevíčků', napsat svá přání a vyčkat, až vám naše kolegyně zavolá s detaily. A pozor, střevíčky umíme ušít i v kůži!

Jaké máte velikosti?

Velikosti jsou poměrně velkorysé – lze objednat botky 34 – 42. Vždy se ale prosím podívejte do velikostní tabulky, střevíčky jsou trochu větší, než na které jste nejspíše zvyklé. Díky tomu jsou tak pohodlné!

Péče a údržba

Naše střevíčky jsou na péči nenáročné – jen je otírejte vlhkým hadříkem, pokud je to potřeba. Nic víc. Žádné čistící pěny, žádné detergenty, žádná impregnace. Jen hadřík. Samozřejmě s nimi netančete v dešti, neskákejte přes kaluže a vyhněte se povrchům, kde by se mohly střevíčky poškodit (ostré kameny, větévky a tak).

Moje střevíčky jsou jako ze zlata…

…když je mám, připadám si tak bohatá! A my dodáváme, že je to prostě pravda. Naše (vaše) střevíčky jsou to nejlepší, co jsme mohli nabídnout. Ručně vyráběné, detailně dohotovené, maximálně stylové. Ach, prostě k pomilování - však klikněte ZDE! 

A léto může začít!

František

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení