Střevíčky: krása na každý den

Střevíčky všude, kam se podíváme! Vysoké, elegantní, střední i nízké, prostě dokonalé. Připravili jsme střevíčkový speciál – jaké střevíčky si vybrat, jak si je nakombinovat a těšit se z nich na maximum.

12 střihů pro štěstí

V nabídce máme jedenáct střihů střevíčků. A jeden střih balerínek. V našem speciálu si střevíčky roztřídíme podle výšky podpatku. Je to přehledné a praktické - STŘEVÍČKY ZDE.

Nejnižší střevíčky…

…jsou ideální, pokud se střevíčky teprve začínáte. Nebo když plánujete strávit ve výškách celý den. K tomu jsou nižší podpatky ideální. Jsou vysoké pět centimetrů, což možná není na první pohled moc, ale i tak přinášejí svým nositelkám benefity. Udržují svaly nohy v napětí, čímž střevíčky formují siluetu těla. Pozadí se zdá čipernější, postava je vyšší a štíhlejší. Mezi nízké střevíce patří střihy: Cilantro, Mint, Anise, Ginger a Chilli Mini.

Nejvyšší střevíčky…

…vás vynesou do nebes! Ale nebojte se, skutečné killerheels v nabídce nemáme (zatím). Jsou to poměrně vysoké podpatky, ale pro řadu z nás jsou už každodenním chlebem. Nejvyšší podpatek má střih Sugar, který dosahuje úctyhodných 9 centimetrů. A jaké další vysoké střevíce máme? Mrkněte na Pepper, Chilli, Lemon, Basil a Honey. Všechny jsou tak pohodlné. Ani neucítíte, že je máte na nožce.

Kde střevíčky vyrábíte?

Střevíčky pro nás vyrábí malá manufaktura v Evropě, jsou jako Dara, jen přes boty. Více informací vám říct nemůžeme, víte jak - nouhau.

A co když chci jinou barvu?

Rádi pro vás objednáme zakázkovou úpravu. Volit můžete z materiálů, ze kterých šijeme kabelky. Stačí v detailu produktu zvolit položku 'Chci jinou barvu střevíčků', napsat svá přání a vyčkat, až vám naše kolegyně zavolá s detaily. A pozor, střevíčky umíme ušít i v kůži!

Jaké máte velikosti?

Velikosti jsou poměrně velkorysé – lze objednat botky 34 – 42. Vždy se ale prosím podívejte do velikostní tabulky, střevíčky jsou trochu větší, než na které jste nejspíše zvyklé. Díky tomu jsou tak pohodlné!

Péče a údržba

Naše střevíčky jsou na péči nenáročné – jen je otírejte vlhkým hadříkem, pokud je to potřeba. Nic víc. Žádné čistící pěny, žádné detergenty, žádná impregnace. Jen hadřík. Samozřejmě s nimi netančete v dešti, neskákejte přes kaluže a vyhněte se povrchům, kde by se mohly střevíčky poškodit (ostré kameny, větévky a tak).

Moje střevíčky jsou jako ze zlata…

…když je mám, připadám si tak bohatá! A my dodáváme, že je to prostě pravda. Naše (vaše) střevíčky jsou to nejlepší, co jsme mohli nabídnout. Ručně vyráběné, detailně dohotovené, maximálně stylové. Ach, prostě k pomilování - však klikněte ZDE! 

A léto může začít!

František