Powder rose: klidná barva podzimu

Kolekci s tajemným názvem H34 spojuje jediné – nádherná starorůžová barva. Barva, které pracovně říkáme Powder rose, je úžasným podzimním tónem. Připomíná sušené okvětní lístky růže…

A nejen to. Powder rose balancuje mezi starorůžovou, hnědou a pudrovou barvou, přičemž má blíže k šedivým podtónům. Není to jiskřivá barva, působí tlumeně, elegantně a nenápadně. Po powder rose sáhněte vždy, když chcete svému outfitu dodat nádech klasiky, nonšalance a stylu.

S čím kombinovat?

Powder rose je docela tmavý odstín, doporučuje se jej odlehčit bílou, béžovou a šedivou. Ale skvěle si rozumí i s odstíny taupe (kam bych jej zařadil já, že). Na doplňcích si skvěle rozumí s vlnou, saténem i s hedvábím. Z levnějších materiálů pak se splývavou viskózou i se vzdušnou bavlnou. A s teplákovinou ve vhodném střihu pak působí mnohem měkčeji. Takové měkké sako nebo rafinovaná mikina v kombinaci s tímhle tónem působí hebčeji.

Struktura a barvy

Naše kolekce H34 má výraznou strukturu. Na tmavším podkladu valéruje světlejší rastr. Materiál pak vypadá z dálky jako semiš, ale na rozdíl od něj je hladký a nepotřebuje tak náročnou péči. Prostě jej jen otřete hadříkem s kapkou jaru – nic složitého, že?

Powder rose a podzim

Tím, že je powder rose barvou klidnou jako hladina jezera, je k podzimní melancholii jako stvořená. Ale nemusíte se bát, že byste s tímto tónem působila jako usedlá stařena. Je to barva, která je v kurzu. Stačí ji důmyslně prokombinovat a máte svěží podzimní outfit!