Pink Flowers: pastelová jarní novinka

Letošní jaro ve znamení novinek! A tou nejkrásnější novinkou je květinový pastelový motiv. „Na podobné kytky jsem si brousila zuby už delší dobu,“ říká Darina Ermisová o výběru nového motivu.

Pink Flowers jsme zařadili do výroby poměrně nedávno, není proto divu, že máme v této kolekci jen čtyři produkty. Ale nebojte, časem budou všechny vaše milované střihy.

„Nejkrásnější je Lele, na velkých plochách motiv nádherně vynikne,“ říká Darina. „Ale líbí se mi i peněženka Wally, tam je použitý krásný výsek…“

Jaké květiny tam vidíte? Já třeba kosatce, Dara tam vidí lilie. Ale pravda je taková, že to je nádherný motiv, ryze ženský a něžný. Růžová barva je jemná, přesto výrazná. Světlý podklad je prokombinovaný s krémovou koženkou. Různě vrstvené obrysové linie dodávají malbě hloubku.

A co ke kolekci Pink Flowers nosit? Zkuste džíny, lněnou tuniku a vyšívané sako. Barvy? Odstíny krémové, bílé, taupe, béžové i růžové… Nebo můžete kabelku nakontrastovat modrou, žlutou i fialovou barvou, vždycky bude vypadat dokonale!