Pánské tašky: opět v nabídce

Pánské tašky se vrací! A jsou stejně tak skvělé, jak si je pamatujete. Jsou báječné pro každého muže, ale co si budeme povídat, jsou tak dokonalé, že si je zamilují i naše fanynky. Věřte nám, víme, o čem mluvíme.

 

Psali jste nám s neutuchající vervou, jestli budeme mít zase pánské tašky. A my jsme vás tento týden vyslyšeli. Vrátili jsme nejoblíbenější kombinace střihů Batman Mini a Middle, Ironman a Spiderman.

 

Nejmenší ze sortimentu pánských tašek je Batman Mini – malá taška na telefon, klíče, peněženku, nabíječku a dalších pár drobností. Ironman je taška středních rozměrů, Spiderman už pojme větší objem, je to taška, kterou jsem několik let hrdě sám nosil. Skvěle sedne na tělo, má široký popruh a spoustu kapes. Co víc si přát?

 

Barvy jsme zvolili univerzální – klasická černá v matu, tóny hnědé a tmavě modré… Ale i výraznou zelenou i neotřelou béžovou se studeným nádechem. A co je nejlepší, na přání můžeme ušít z našich materiálů jakoukoliv kombinaci – třeba k botám nebo ke kabátu. Stačí kliknout na položku „Úprava barevnosti“ v detailu produktu.

 

Tak schválně, máte radost? My totiž velkou!

Nádherné dny, František z Dara bags