Moya: tvoja kabelka na kočárek

Sortiment kabelek a tašek na kočárek jsme nedávno obohatili o úžasný střih Moya. Lehoučká, měkká a dokonale mámovská kamarádka pro každé mimčo. Skvěle se nosí a báječně používá.

 

Moya nevznikala dlouho, Dara už měla jasnou představu o tom, jak by měla vypadat. Přála si mít kabelku, která by byla polstrovaná, spíš delší než vyšší, s přehledným vnitřkem, s popruhem i s poutky na madla kočárku.

 

Uvnitř má Moya tři volné kapsy a jednu kapsu na zip, další zipovku najdete na zadní straně. A celý prostor se pak uzavírá bezpečným zipem. Celý vnitřek je koncipovaný tak, aby byl snadno přístupný a vy jste nemusela nic dlouze hledat.

 

A na venek? Moya je prošívaná, díky čemuž je měkká a zároveň krásně drží tvar. Prošívání dává Moye úžasný profil, vynikne její svrchní látka – potištěná kočárkovina.

 

Na e-shopu najdete verzi Moya Middle a Moya Big. Velikost Middle je báječná pro větší děti, když s sebou potřebujete vozit více věcí, Moya Big přijde vhod. A když už se díváte na naše produkty ke kočárku, dozajista si všimnete i doplňků Enojy – to jsou dodatečné kapsičky na zip, třeba na peníze, doklady nebo očkovací průkaz.

 

Moyu si zamilujete, je to jednoduchá a lehoučká kabelka ve dvou velikostech. V soupravě jsou i sympatická držátka na madla, taška tak bude krásně držet na místě, i když s kočárkem poběžíte…

 

Že zní Moya báječně?

 

Moya Big a Moya Middle

 

A kapsičky Enjoy najdete zde

 

František