Mona: kůže & rock'n'roll

Mona je batoh, který jde se streetovým trendem. Ale nelekejte se, Mona umí být i něžná. Záleží jen a jen na doplňcích. A díky univerzálnímu střihu se skvěle kombinuje - džíny, army styl i něžná rokerka.

U střihu Mona jsme se inspirovali nadčasovostí zaoblených křivek. Kulaté linie prostě nikdy nevyjdou z módy!

Batoh Mona jsme ušili z luxusní černé kůže. Střední velikost sedí každé postavě a postačí na běžné poskakování po městě.

Právě kůže dodává batůžku Mona specifický nádech. Masivní kovové komponenty a hrubost kůže působí rockersky, skvěle se kombinuje s army stylem. Ale tím univerzálnost Mony rozhodně nekončí – skvěle si rozumí i s denimem, džíny a kůže jsou vždycky skvělá volba.

Černá kůže jde ruku v ruce s barvami. Sama o sobě by byla nudná a trochu těžkopádná, ale zkuste ji prokombinovat s olivovou, šarlatovou, krémovou, karamelovou; odvážnější můžou zkusit i metalické tóny – stříbrnou nebo měděnou, perfektní je i zlatá! Hlavně se nebojte experimentovat, můžete přijít na nové a neotřelé kombinace.

Uvnitř batohu najdete podšívku s kapsou na zip s koženým rámováním, další kapsu najdete i na předním díle. A celý vstup se uzavírá na kovový zip. Nechybí ani pevné držátko a délkově nastavitelné popruhy.

Batůžek Mona si zamilujete…

František