Hledáme umělce pro limitované edice kabelek

Malujete, kreslíte, tvoříte grafiku? Pojďme spolu ušít limitovanou kolekci kabelek, kosmetických taštiček a příslušenství. Luxusní kousky s naším vaším uměním.

Do budoucna připravujeme limitované edice s předními českými a slovenskými grafiky, umělci a malíři – budou to jedinečné kousky v malých kolekcích.

 2JP

Koho hledáme?

Hledáme umělce tělem i duší. Někoho, kdo maluje a tvoří s vášní a fantazií, nebojí se odvážné spolupráce a chce přinést své umění světu. Má svou malou velkou fanouškovskou základnu, jedinečný rukopis a šmrnc. Spolu stvoříme úžasné kabelky, praktické peněženky, nápadité kosmetické taštičky a další úžasné produkty.

Jak spolupráce funguje?

Jako úplně první nám napište na e-mail info@darabags.com. Pošlete nám pár slov o sobě a o svém umění, přiložte ukázky, ať máme představu. Máte za sebou nějaké výstavy? Mohli jsme vaše umění vidět v médiích? Všechno nám to napište!

Pokud vás vybereme pro spolupráci, poprosíme vás o grafiku k tisku. Jakmile bude vaše umění vytištěné na kožence, nic nám nebrání ušít ty nejúžasnější kousky.

Jak vás budeme propagovat?

Limitovaná kolekce se bude propagovat na všech našich sociálních sítích. Vaše umění uvidí až 60 000 lidí! Roztočíme spolu mediální kolotoč – rozhovory, fotografie, články na našem blogu i newsletter odeslaný do všech e-mailových schránek. A to je spousta mediální pozornosti zadarmo, že?

Jak budeme limitky prodávat?

Limitovaná kolekce se bude prodávat na naše e-shopu darabags.com ve speciální kategorii. Je na místě zmínit, že náklady na tisk, ušití i prezentaci produktů jdou za námi. A vy za každý prodaný produkt z této spolupráce získáte provizi.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám!

Určitě máte spoustu dotazů. Každá spolupráce se vždy domlouvá individuálně, proto není možné tady všechno vypsat, ale velice rádi odpovíme na Všechny Vaše dotazy. Napište nám na e-mail info@darabags.com, domluvíme se!

 

3JP