Dušinková zrcátka: láska na první pohled

Dušinky od Dušany Rapošové, kdo by je nemiloval? Už od jejich uvedení jsou nedílnou součástí našeho Dara bags sortimentu. Milujeme je na kabelkách, kosmetických taštičkách, peněženkách, brašnách i na cestovkách. A nově i na zrcátkách. Popovídali jsme si přímo s malířkou Dušanou Rapošovou a s paní Darinou Ermisovou z Dara bags. Tááákže – voláme všechny milovnice Dušinek, protože tenhle blog bude stát za to!

„‘Dušinky na zrcátkách?‘ Řekla jsem si: ‚Proč ne?! Jdeme do toho!‘,“ vzpomíná Dušana Rapošová, autorka roztomilých víl Dušinek. „Přišel mi e-mail, kde Darina navrhovala dávat Dušinky i na svoje zrcátka. Já jsem po zrcátkách pokukovala už delší dobu, ale víte, jak to je, kéž by měl den čtyřicet osm hodin,“ vzdychne Dušana.

Zrcátka si vyrábíme sami. Používáme naše vlastní grafiky, proto jsem chtěla oslovit i Dušanu a zahrnout její Dušinky do naší nabídky, Dušinky jsou navíc hitem už několik sezon,“ odpovídá Darina Ermisová na otázku, jak přišla na nápad dát Dušinky na zrcátka. „A je tu ještě jeden aspekt, spousta našich zákaznic Dušinky miluje, ale nemůže si je dovolit nosit na kabelkách, třeba kvůli práci. Proto chci co nejširší nabídku drobností a doplňků. Zrcátko s Dušinkou snadno schováte do kabelky, prostě jej zaklapnete a jste zase paní právnička,“ směje se Darina.

Dušinky jsme vybírali podle aktuálního sortimentu, který s Dara bags máme v nabídce. Chtěla jsem doplnit všechny kolekce Dušinek zrcátky s nimi. A nové Dušinky budou přicházet časem,“ říká Dušana.

A jak Dušinky vlastně vznikají? „Každou Dušinku nejprve namaluji na plátno, což trvá někdy i týden. Zažívám přitom všechny emoce, které daná Dušinka má. Proto se některé usmívají, jiné ne… Malbu pak digitalizuji a připravím pro digitální tisk. Dara bags si nechává moje grafiky tisknout na špičkových strojích zde v Česku, takže výsledek vypadá vždycky perfektně,“ uzavírá Dušana.

Zrcátka s Dušinkama miluju. Je to taková malá a nenápadná laskavost všedního dne,“ dodává Darina.


Zrcátka s Dušinkami jsou skutečně malou laskavostí. Můžete si je koupit pro radost nebo někomu věnovat. S láskou a se speciálním místem v srdci. A ano, láska na první pohled skutečně existuje.

Mrkněte na naše dušinková zrcátka!