Batika Knot: s vůní mořské pěny

Móda batiky se vrací v pravidelných vlnách. Pamatujete na islandskou batiku? Já na ní nikdy nezapomněl! A jsem si jistý, že si našla hrdého nástupce – batiku s vůní mořské pěny. Prostě dokonalost sama!

Říká se, že léto je jen stavem mysli. A je to pravda. Kolekce Batika Knot vám vykouzlí letní úsměv na rtech každý den. I ten pracovní… Se svou tmavě modrou koženkou je nenápadná, ale o to víc může být extravagantní přední látkový díl.

Pravda je taková, že se nejedná o běžnou batiku; je to batika, která je naskenovaná a následně vytištěná na speciální bavlněnou tkaninu o vysoké gramáži. Běžná batika by byla nerovnoměrná a ztrácela by glanc ve své šíři, to se naší látce nikdy nestane!

Schválně, taky tam vidíte všechny ty vlny a jejich zpěněné hřebeny? Cítíte vůni slaného vzduchu a horkost letního slunce? Nebo vás laská chladná mořská tříšť a jemný vánek?

Ať tak či onak, kolekce ‚Batika Knot‘ je mimořádně povedená!

 

Váš František

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení