Adele: úžasná kožená kráska

Kdo by nemiloval zpěvačku Adele, ženu s mocným hlasem a úžasným smyslem pro humor. Právě Adele jsme poslouchali, když jsme navrhovali novou koženou krásku. A dopadlo to skvěle!

Kožná kabelka Adele má klasický šmrnc s moderním nádechem. Chtěli jsem mít úplně klasickou kabelku, kterou si můžete vzít k šatům i ke kabátu. Prostě ultrauniverzální kousek.

Adele má ostré linie, trojúhelníková klopa na magnet, žebrování na bocích, dva popruhy a masivní kovové komponenty. To a luxusní kůže jsou zárukou naprosté spokojenosti!

Adele jsme pro podzimní dny nakombinovali v tónech bordó, námořnické modré, měděné a půlnoční černé. A nemůže chybět ani kombinace hutné teplé béžové a hřejivé hnědé, ta je nesmírně populární a dokonale dokonalá!

Uvnitř Adele najdete dlouhou kapsovou přepážku na zip, dvě oddělené přihrádky a jednu volnou kapsu. Adele je menší střední kabelka, ideální na telefon, peněženku, klíče a kosmetickou taštičku. Protože víc občas není potřeba, že?

A víte, co je nejlepší? Že Adele má dva popruhy – jeden krátký a širší přes rameno, druhý je delší a tenčí, lze jej nosit křížem přes tělo, navíc je délkově nastavitelný.

Adele milujeme, je to krásná novinka. Skvěle ušitá a propracovaná do nejmenšího detailu. Prostě kabelka, kterou si zamilujete!

Však Adele naleznete zde.

 

Váš František